Projectvoorstelling Start 2 Dream

Sinds het seizoen 2022-2023 is Michel Van Zeveren technisch coördinator van onze club. Met zijn tonnen ervaring is hij de juiste persoon om onze trainers en club te begeleiden naar een (nog) hoger niveau. Een gestructureerde doorstroming van jeugd is daarbij een van de hoofddoelen. De jeugd krijgt nu al volop kansen in onze club en met de aanstelling van Michel geeft de club het signaal dat ze nog meer op een kwaliteitsvolle opleiding en vlotte doorstroming wil inzetten.

Dit is een proces dat tijd vraagt en misschien heel wat vragen oproept bij onze leden. Daarom houden wij op zaterdag 3 september een voorstelling om het nieuwe ‘Start 2 Dream-project’ aan al onze leden voor te stellen. Iedereen die nieuwsgierig is naar hoe de clubwerking in de toekomst zal verlopen is welkom! Om onze boodschap kracht bij te zetten hebben we een Young Yellow Tiger uitgenodigd, haar naam verklappen we nog niet!

De voorstelling vindt plaats om 10 uur in Sportcentrum Hoge Wal (Ertvelde).